Obchodní podmínky

Úvod → Obchodní podmínky

Obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) společnosti Motobel s.r.o. se sídlem Kníničky č. ev. 85, 635 00 Brno, IČO: 06641369, zapsané u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 103364 a fyzické osoby Miroslav Belko se sídlem náměstí Vítězství 426, 685 01 Bučovice, IČO: 44164912 podnikající dle ŽL zapsaného u obecního živnostenského úřadu Bučovice, spisová značka OŽ-18063/2017-pls (dále jen „prodávající“)

Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu na stránkách ,,www.motobel.cz” neslouží jako internetový prodej, slouží pouze jako informativní katalog. Přesunutím určité položky do koše nevzniká kupní smlouva. Jenom si touhle činností zákazník ukládá zboží, které ho zajímá.

Je nutné, aby zákazník vždy přišel na provozovnu Motobel Bučovice, kde si může vybrané zboží rovnou zakoupit nebo si ho objednat. V tomto případě může prodejce požadovat zaplacení zálohy.

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny v důsledku překlepů či špatně převedených cen z jeho databáze – pouze do doby fyzického předání zboží. Pro tento případ musí neprodleně kontaktovat kupujícího, který má právo na okamžité odstoupení od smlouvy. Prodávající si vyhrazuje právo na odlišnosti cen v internetové prezentaci a v provozovně, kamenné prodejny. Ceny jsou smluvní.

Osobní odběr v naší kamenné prodejně:

Možnost vyzkoušení zboží přímo na prodejně
Zboží Vám také můžeme osobně dovézt až do domu (Při ceně zboží nad 5.000 Kč do 15 km ZDARMA)

Možnosti platby

  • Platba předem na účet
  • Hotově na prodejně

Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení.

Chráníme Vaše osobní údaje a postupujeme v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Pokud nejsou smluvní vztahy upraveny těmito obchodními podmínkami, řídí se Občanským zákoníkem (40/1960 Sb.) pro případ spotřebitele. Nebo v případě podnikatelů se neupravené vztahy řídí Obchodním zákoníkem (513/1991 Sb.).

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“